Logo základní školy Třebařov

Setkání školních metodiků prevence - 2017


skolni-metodici-2017-ilustr Během víkendu 13. – 14. května 2017 se konalo na naší škole setkání školních metodiků prevence. Účastnilo se ho 11 zástupců, resp. zástupkyň z Olomouckého, Zlínského, Moravskoslezského a Pardubického kraje. Všechny metodičky se poznaly na specializačním studiu ŠMP, tzv. „250“, v P- centru Olomouc.

Setkání sloužilo k utříbení znalostí a dovedností nabytých dvouletým studiem, ke sdílení a řešení různých problémů týkajících se rizikového chování na školách. Kromě toho také k prohloubení přátelství a  seznámení se se zdejším krajem.

Navštívily jsme Moravskou Třebovou – Kalvárii, mučírnu na zámku a textilní oslavy  Hedvábení na náměstí. Metodičky si prošly i celou třebařovskou školu a školku a byly nadšené nejen samotnou budovou, ale i výzdobou a materiálním vybavením.

Setkání proběhlo v příjemné a veselé atmosféře a přibližně za půl roku se uskuteční další na jiném místě naší země.

Připravila: metodička prevence p.uč. B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16