Seminář o sebeobraně

sebeobrana-2018-ilustr V pátek 2. 11. 2018 na naši škole proběhl seminář pro děti z 1. stupně na téma sebeobrana KRAV MAGA IKF Czech Republic, který vedl pan Roman Urbánek se svojí asistentkou.

Byl rozdělen do tří částí. V první se děti dozvěděly, jak předcházet nebezpečným situacím a jak se zachovat, pokud se do nich dostanou.

Ve druhé části proběhly názorné ukázky obrany různých druhů napadení a v poslední třetí části, si děti vše mohly prakticky vyzkoušet.

Krav Maga IKF nabízí poradenství a pomoc v oblasti sebeobrany, bezpečnosti a bojových umění. Může dětem pomoci při šikaně, násilných situacích a také zlepšit i fyzickou kondici.

V případě zájmu je možnost přihlásit se do amatérského sportovního týmu KRAV MAGA IKF Czech Republic pod vedením p. Romana Urbánka, který probíhá v Rychnově na Moravě.

Jana Sekaninová