Říjen – Družina B

rijen-sdb-2019-ilustr Díky počasí, které se dařilo, jsme trávili čas aktivitami na školním hřišti a zahradě. Využili jsme školní kuchyňku k pečení.

Celý říjen v družině B probíhal v duchu Halloweenu. Děti s radostí a elánem vyráběly strašidla, duchy a lampiony.
Závěr měsíce jsme završili halloweenským odpolednem plným soutěží a her. Děti si den v družině náležitě užily a odnesly si sladkou koledu s památečním listem o absolvování Halloweenu.

hallowenské soutěže:

nejstrašidelnější smích: Davča Macek, Fanda Krmela, Vojta Šefčík
nejstrašidelnější příběh: Pavlínka Novotná, Anetka Prokopová, Pepík Fojtík
nejlepší maska: Anetka Prokopová, Terezka Berková, Sabinka Nečesánková, Maruška Fojtíková, Viki Mazancová

Speciální poděkování patří rodičům Pavlínky Novotné za výbornou bábovku ve tvaru dýně.

Připravily: Nikola Švichká a Eva Chlupová