Logo základní školy Třebařov

Rej čarodějnic - 2018


carod-rej-zs-2018-ilustr Již tradičně zdobí na konci dubna plot naší školy čarodějnice, které vyrábí děti z jednotlivých tříd. I v letošním roce si každá třída a družiny zhotovily svoji „velkou čarodějnici“, tentokrát ji vytvořily během Dne Země v pátek 20. 4.

carod-rej-zs-2018-o1 Některé čarodějnice splnily svůj účel a byly upáleny nejen v Třebařově, ale i v Krasíkově nebo v Moravské Třebové.
Nově se děti mohly zapojit do tvořivé soutěže vyhlášené školním časopisem Bystřílek a vyrobit doma svoje nejoriginálnější čarodějnice, které byly potom vystaveny ve vestibulu školy. Všichni jejich tvůrci byli odměněni diplomem a drobnými cenami.


fotogalerieBarbora Šrolová, Marta Přidalová, Alena Kolomá

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16