Logo základní školy Třebařov

Prosinec v ŠD B


prosinec-v-sdbi-2018-ilustr Adventní čas ve školní družině přináší nejen radosti, ale i spoustu práce a starostí. Nejprve jsme si vyzdobili celou družinku v duchu ledového království, pak jsme si povídali o adventu, o sv. Lucii a sv. Barboře a barborkách.

Následovala velká radost při zdobení vánočního stromečku a očekávání příchodu Ježíška. Jako každoročně nás navštívil již ve druhém adventním týdnu. Za každý dáreček žáci poděkovali vánoční koledou nebo básničkou. Všichni měli z nových her velkou radost.

Ani letos jsme nezapomněli na seniory. Zapojili jsme se do projektu „Ježíškova vnoučata“, kde jsme psali dopisy a vyráběli prostorová přáníčka pro babičky a dědečky do Domova seniorů v Lanškrouně. Doufáme, že je naše práce potěší, tak jak těšila nás.

A nakonec bych chtěla za celou naši družinku všem popřát v novém roce hodně štěstí a zdraví.

fotogalerie
Připravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16