Logo základní školy Třebařov

Prosincové radovánky


ms-prosinc-radov-2017-ilustr V úterý 5. 12. se linulo školkou hlasité cinkání zvonečků, které ohlašovalo příchod Mikuláše. Děti ho netrpělivě očekávaly a na přivítanou mu zazpívaly písničku Mikuláši, Mikuláši.

ms-prosinc-radov-2017-o1 Každé dítě předstoupilo před Mikuláše a za básničku či písničku dostalo sladkou odměnu.

Mikuláš děti pochválil a před odchodem se s dětmi vyfotil.

V pátek 8. 12. zdobily děti stromeček. Na závěr si děti u stromečku zazpívaly a zatančily.
V pondělí 11. 12. v dopoledních hodinách děti netrpělivě očekávaly příchod Ježíška. Od rána si děti pohrály v horní třídě, kde také uslyšely slabé cinkání, které ohlásilo příchod Ježíška. Děti se velmi rychle seřadily a pospíchaly ke stromečku, zda to byl opravdu Ježíšek. Hlasitý jásot a překvapivé pohledy byly známkou, že i letos byl Ježíšek velmi štědrý a nadělil dětem spousty dárků.

ms-prosinc-radov-2017-o2 Odpoledne od 15:00 hod. se konala ve školce vánoční besídka, která se nesla v duchu Mikuláše, čertů a Vánoc. Nechyběla Zimní pohádka a zpěv moderních písní.

Závěrem celé besídky byla koleda a báseň, kterou Danielka ukončila zvonečkem.
Po besídce děti ukázaly rodičům, sourozencům, babičkám a tetám nové hračky, se kterými si společně pohráli.

 

fotogalerie

 

 

Petra Krönerová
Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16