Logo základní školy Třebařov

Projekt Rok v lese - beseda s myslivci


ms-bes-mysl-2017-ilustr V úterý 28. února nás ve školce navštívili pan Švichký a pan Vystrčil z Mysliveckého sdružení Třebařov. Měli pro děti připravenou besedu o přírodě.

ms-bes-mysl-2017-o1 Dověděli jsme se spoustu zajímavostí ze života zvířat, jak se chovat, když v přírodě narazíme na opuštěné mládě, jaký je rozdíl mezi rohem a parohem, zajícem a králíkem… Připomněli dětem, jak se chováme v lese a jak se myslivci starají o lesní zvěř. Přinesli s sebou na ukázku spoustu zajímavých věcí – trofeje, lesní roh, vábničky, dalekohled a myslivecké encyklopedie. Dětem z mateřské školy i prvňáčkům se beseda velmi líbila. Děkujeme myslivcům za poutavé vyprávění a těšíme se na společný výlet do lesa, který je naplánován na březen.


fotogalerieVeronika Křivánková, Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16