Logo základní školy Třebařov

Přírodovědný Klokan 2016


prirod-klokan-2016-ilustr Znalosti a vědomosti žáků 8. a 9. ročníku opět po roce prověřila testová soutěž Přírodovědný Klokan. Otázky z oblasti přírodovědy, zeměpisu, fyziky, matematiky a chemie vůbec nebyly jednoduché.

Na žáky čekalo 24 testových otázek rozdělených do tří obtížnostních kategorií. Nejvíce vědomostí prokázal Ondřej Hloušek s 55 body. Za ním skončili Matěj Petr (53 bodů) a Ondřej Chlup (51 bodů). Až celkovou sedmou příčku obsadila nejlepší dívka – Klára Hanáková. Chlapci byli celkově lepší než dívky (7 umístění z první desítky).

Nejlepším žákům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast a poctivou práci s testem.

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16