Logo základní školy Třebařov

Příměstský tábor


1-den-tabor-2015-ilustr Ve dnech 27.7. – 31.7. a 10.8. – 14.8. 2015 se uskutečnil při ZŠ Třebařov opět po roce příměstský tábor. V době své dovolené a bez nároku na finanční odměnu se 20 dětem v každém turnusu věnovaly učitelky naší školy Marta Přidalová a Barbora Šrolová.

Tábory byly zaměřeny na tato témata: „Kdo je superhrdina?“ a „ Nejsme žádní mimoni!“. Děti si zahrály seznamovací, pohybové, postřehové a jiné hry, prožily spoustu zajímavých aktivit (návštěva hasičské zbrojnice v M.T., jízda na koních u Zlatky Hradilové, střelnice v M.T., ukázka a nácvik sebeobrany, aquapark  v M.T., skákání na trampolínkách, návštěva hasičů z M.T. ve škole, pěna hasičů ze Starého Města, minigolf a prohlídka letiště ve Starém Městě,…).Věnovaly se také výtvarným technikám (zdobení triček, výroba náušnic, lapačů zlých snů, kelímku na tužky v podobě mimoně, kreslení myšlenkových map, …). Podnikly se i dva velké celodenní výlety vlakem. První byl do Olomouce k orloji na Horním náměstí, do Pevnosti poznání a na Laser game; druhý do Brna do zábavního vědeckého parku Vida science centra a opět na oblíbenou Laser game.

Fotogalerie tábor – 1.den – 1. turnus

Fotogalerie tábor – 2.den – 1. turnus

Fotogalerie tábor – 3.den – 1. turnus

Fotogalerie tábor – 4.den – 1. turnus

Fotogalerie tábor – 5.den – 1. turnus

Fotogalerie tábor – 1.den – 2. turnus

Fotogalerie tábor – 2.den – 2. turnus

Fotogalerie tábor – 3.den – 2. turnus

Fotogalerie tábor – 4.den – 2. turnus

Fotogalerie tábor – 5.den – 2. turnus


Poděkování patří všem, kteří pomohli zajistit programovou náplň obou turnusů. Velké díky náleží obecním úřadům v Třebařově, Rychnově a Koruně, které poskytly finanční příspěvky a díky tomu mohli rodiče zaplatit pouhých 550,– Kč za turnus.

 

                                                                                            M.Přidalová, B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16