Logo základní školy Třebařov

Prezentace SŠSS Zábřeh


prezentace-ssss-zabreh-2018-ilustr Ve středu 10. 1. 2018 navštívili naši školu zástupci Střední školy sociální péče a služeb ze Zábřeha. Paní učitelky Dzuriková a Nováková představily se svými studenty 3. ročníku blíže obor kuchař – číšník.

prezentace-ssss-zabreh-2018-o1 Během tříhodinového projektu si žáci VI. a VII. třídy vyzkoušeli uvařit jídlo, upéct moučník a naučit se základům stolování. Našim dětem se tento způsob prezentace líbil a aktivně se do něho zapojily. Někteří byli tak nadšeni, že se na víkendovém jídelníčku jejich rodin objevilo naše školní menu v podobě kuřecí kapsy plněné baby špenátem a mozzarellou. Přílohu tvořily šťouchané brambory, dezert byl štrúdlík se zmrzlinou a oříšky.

Podobný projekt se ( v rámci výuky pracovních činností a výchovy ke zdraví) uskuteční v nejbližší době i pro žáky VIII. a IX. třídy.


fotogaleriePřipravila: p. uč. B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16