Logo základní školy Třebařov

Prezentace SOU Lanškroun


prez-sou-lan-ilustr V rámci volby povolání navštěvují naši školu náboráři z různých středních škol. Ve středu 11.1. 2017 to byli zástupci SOU Lanškroun.

prez-sou-lan-2017-o1 Paní učitelky se svými studentkami představily obor kadeřnice a kosmetička. Žáci VIII. a IX. třídy se dozvěděli důležité informace o těchto oborech a o předpokladech pro přijetí na SOU. Dostali také cenné informace o tom, jak pečovat o pleť a vlasy.  Přes počáteční ostych byl velký zájem  o praktické ukázky. Mohli jsme si nechat upravit vlasy (odvážní byli i někteří kluci), děvčata se nechala namalovat.  Všem to nakonec slušelo a mají dobrou inspiraci v péči o svůj zevnějšek.

 Možná že si někteří zvolí předváděný obor pro své budoucí studium.


fotogalerie

 

 

Připravila: p. uč. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16