Logo základní školy Třebařov

Prevence pro seniory


prev-pro-seniory-2018-ilustr V pondělní odpoledne 22. 10. 2018 patřila škola třebařovským seniorům. Sešlo se jich asi 40, aby zhlédli preventivní pořad severočeského Divadla VeTři.

Program byl zpracovaný formou scének, ve kterých se protagonisté Michaela Marková a Vlasta Vébr zaměřili na nástrahy všedního dne, které číhají všude kolem nás. Senioři viděli nenásilnou a především zábavnou formou situace, ve kterých se mnohdy již sami ocitli nebo by je ještě na vlastní kůži mohli zažít. Pokud by se jich ovšem, a to i díky dnešní aktivitě, nevyvarovali a uměli se jim zdárně postavit.

Divadlo VeTři při práci na scénářích pořadů úzce spolupracuje s preventisty Policie České republiky a městských policií, proto byla součástí programu i aktivní účast por.Bc. Ondřeje Zemana, tiskového mluvčího a člena preventivní skupiny ze svitavského oddělení Policie ČR.

fotogaleriePřipravila: B.Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16