Logo základní školy Třebařov

Přespolní běh v Moravské Třebové


prespolak-2019-ilustr Začátkem školního roku pořádají DDM a ZŠ Křižovatka tradičně přespolní běh na Křížovém vrchu v Moravské Třebové.Letos se soutěž konala ve čtvrtek 12. září a za naši školu reprzentovalo šest dětí z II. stupně.

V kategorii 6. – 7. tříd doběhl Daniel Antl z VI. třídy na krásném 5. místě. V kategorii 8. – 9. tříd za děvčata běžela Veronika Hutirová, která i přes menší úraz kolene doběhla také na 5. místě. Za chlapce v kategorii 8. – 9. tříd doběhli Štěpán Krmela z IX. třídy na 9. místě, Filip Lušovjan z VIII. třídy na 14. místě, Sebastian Pospíšil z VIII. třídy na 12. místě a Marek Hradil z VIII. třídy na 25. místě.
Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.


Připravila: Olga Leinveberová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16