Logo základní školy Třebařov

Přespolní běh na Křížovém vrchu - 2017


prespol-beh-2017-ilustr V úterý 26. září proběhlo běžecké soutěžení žáků základních škol v oblastním kole přespolního běhu. Tradiční sportovní dopoledne na Křížovém vrchu v Moravské Třebové nalákalo také deset žáků třebařovské školy.

prespol-beh-2017-o1 V kategorii žákyň 6. a 7. ročníku výrazně uspěla Veronika Hutirová, která časem 7 min. 25 vt. vybojovala třetí místo a postup do okresního kola v Poličce (4. října). Kuba Dvorský v kategorii žáků 8. a 9. ročníku potvrdil pozici spolufavorita, obsadil druhou příčku a časem 5 min. 25 vt. jasně potvrdil účast v Poličce.

I ostatní žáci (Filip Lušovjan, Martin Krmela, David Mávr, Adéla Holčáková, Marcela Filipiová, Julie Seidlová, Tomáš Doležal a Martin Studnař) předvedli slušné výkony, běželi nadoraz a mnohdy se jejich snažení promítlo do první desítky výsledkové listiny.

fotogalerie

 

 

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16