Přehlídka exotických zvířat

ms-exot-zvi-2015-ilustr Děti z mateřské školy měly možnost zhlédnout přehlídku exotických zvířat, která se konala v pátek 11. září v tělocvičně ZŠ. Hned při příchodu jsme zvědavě nakukovali do klecí a přepravek, ve kterých odpočívala podivná zvířátka.

ms-exot-zvi-2015-o1 Pan Pecháček nám jednotlivé živočichy postupně představil a děti si je mohly dokonce pohladit, což pro ně byl největší zážitek. Kdo by si nechtěl sáhnout např. na vakoveverku, leguána, chameleona, mládě krokodýla nebo anakondu, která měřila téměř 3 metry. Dověděli jsme se také, že tato zvířata lze chovat jako netradiční domácí mazlíčky.

Akce měla u dětí velký úspěch. Cestou do školky si povídaly, které zvířátko si pořídí domů.

Připravila: Olga Knápková