Logo základní školy Třebařov

Přehazovaná - 2019


prehazov-2019-ilustr V úterý 12. února se v hale ZŠ Masarykova v Poličce konalo krajské kolo soutěže pro 4. a 5. třídu v přehazované. Tato soutěž se na I. stupni uskutečnila poprvé.

Naši sportovci sice trénovali, ale byli oslabeni o některé děti, které se ve stejné době zúčastnily lyžařského výcviku, takže si spíše jeli pro cenné zkušenosti, než aby pomysleli na výhru. Družstva byla celkem vyrovnaná. Naši školu reprezentovali: Radim Petr, Tomáš Bařina, Jáchym Švec, Ladislav Horák, Vendula Dušková, Darina Šindlerová, Patricie Richtrová, Samanta Krátká, Jan Zobač a Jakub Finger. Po velkém boji se těmto šikovným dětem podařilo obsadit 3. místo.

Gratulujeme!

Připravila Mgr. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16