Prvňáčci dostali svoje první vysvědčení

ilustr-1tr-2021-ilustr Ve čtvrtek 28. ledna nastal den, na který se těšily všechny děti, které nastoupily do první třídy. Čekalo je totiž jejich první vysvědčení.

U nás předávání probíhalo maličko netradičně.

Paní učitelka přinesla do třídy zamčenou bezpečnostní schránku a dopis. Z něho se děti dozvěděly, že pokud budou chtít svoje vysvědčení, musí vypátrat, kdo má klíč od schránky. Čekalo je počítání příkladů, doplňovaní slov do vět, hraní šibenice, zvířecí hádanka, tvoření obrázku krále, atd. Za splnění každého úkolu získaly písmenka, z nichž zjistily, že klíč má paní Kozáková. Ta dětem předala krabici s ukrytým klíčkem. Nakonec se děti k vysvědčení dostaly a měly radost ze samých jedniček.

Mgr. Marta Přidalová

Fotografie – první vysvědčení – 2021