Logo základní školy Třebařov

Podzimní sběr vybitých baterií


logo-recyklohr-2019-ilustr Během podzimních měsíců probíhala v třebařovské škole tradiční soutěž ve sběru vybitých baterií. Soutěže se letos zúčastnilo 15 žáků, kteří dohromady nasbírali 150 kg baterií.Jako nejlepší sběračku jsme vyhlásili Kristýnu Košárkovou, která přinesla 48 kg baterií! Drobná ocenění získala také Ema Barvová, Patricie Richtrová, Katka Morávková a Pavlína Novotná.
  carousel-2019
Za odevzdané vybité baterie škola obdržela body v rámci projektu Recyklohraní.

Všem zúčastněným moc děkujeme. Vybité baterie a staré elektrozařízení můžete do školy nosit kdykoliv během školního roku.
 
logo-recyklohr-2019

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek (koordinátor EVVO)
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16