Logo základní školy Třebařov

Podzim v lese - MŠ - 2017


podzim-v-lese-2017-ilustr V rámci celoročního projektu Rok v lese jsme se vydali s panem Vystrčilem a panem Švichkým do lesa ve Slováckém údolí

podzim-v-lese-2017-o1 Na procházce lesem děti předvedly své znalosti o podzimní přírodě. Pojmenovávaly houby, stromy a jejich plody. Dozvěděli jsme se, proč stromům opadávají na podzim listy, proč jsou v lese lapače na kůrovce a „ploty“ (oplocenky).

Velkou zábavou pro nás bylo sbírání hub, našli jsme spoustu praváků a václavek. Všichni jsme obdivovali krásu muchomůrek červených, kterých byl plný les. Čas strávený v lese jsme si užili, a to i díky počasí, které se vydařilo.

Děkujeme rodičům za pomoc při organizaci a pánům myslivcům za poutavý výklad.


fotogaleriePřipravily: Jana Vystrčilová, Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16