Logo základní školy Třebařov

PEXESIÁDA ŠD-A - 2017


pexesiada-sda-2017-ilustr Na začátku října proběhla ve školní družině oddělení A PEXESIÁDA. Soutěže se zúčastnilo 18 žáků z 1. a 2. třídy.

pexesiada-sda-2017-o1 V prvním kole se utkaly vždy čtveřice nebo pětice žáků a do finále postoupilo pět nejlepších hráčů, kteří získali nejvíce obrázkových dvojic.Všechny děti, které se soutěže zúčastnily, dostaly za odvahu a snahu bonbon.

O diplom, propisku a sladkou odměnu si ve finálovém kole zahráli – Tobiášek Procházka (1. třída), Samík Hartman (2. třída), Anetka Prokopová (2. třída), Tomášek Valenta (1. třída) a Natálka Svobodová (2. třída).
Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme.

  1. MÍSTO – Anetka Prokopová
  2. MÍSTO – Natálka Svobodová
  3. MÍSTO – Samuel Hartman

Připravila: Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16