Logo základní školy Třebařov

Obvodní kolo turnaje ve vybíjené


vybijena-2019-ilustr Ve čtvrtek 11. dubna 2019 se vybraní žáci a žákyně naší školy zúčastnili obvodního kola turnaje ve vybíjené v kategorii 4. a 5. tříd. Turnaj se konal v tělocvičně ZŠ Palackého v Moravské Třebové.Naši školu reprezentovali: Radim Petr, Tomáš M. Bařina, Václav Sommer, Jáchym Švec, Vendula Dušková, Darina Šindlerová, Eliška Kaštánková, Patrika X. Richtrová, Ladislav Horák, Jan Zobač, Samanta Krátká, Marie Fojtíková a Jakub Finger.
Tito naši borci byli velice úspěšní. Vybojovali 1. místo a tím i postup do okresního kola, které se koná 26. dubna v Litomyšli.
Blahopřejeme a těšíme se na další skvělý výkon v okrese.

Připravila: p. uč. Marcela Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16