Logo základní školy Třebařov

Obvodní kolo ve florbalu


obl-kolo-florbal-2018-ilustr Kolektiv sedmi chlapců vyrazil 15. listopadu na žákovský turnaj ve florbalu. Parkety tělocvičny moravskotřebovského gymnázia přivítaly celkem čtyři týmy: Gymnázium, ZŠ Kostelní, ZŠ Palackého a ZŠ Třebařov.

Turnaj se odehrál systémem „každý s každým“ a podle získaných bodů se stanovilo celkové pořadí. První zápas proti „Kostelu“ skončil i přes naši převahu bezbrankovou remízou. Další dva duely byly velmi vyhecované a vyrovnané. Přestože borci podali skvělé výkony, tak jsme se museli smířit s výsledky 2:1 ve prospěch soupeřů. Gólově se prosadili Jakub Dvorský a Tomáš Doležal.

Třebařovské mužstvo zanechalo dobrý dojem a celkové čtvrté místo nebereme jako propadák. Příští rok si účast zase zopakujeme.

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16