Logo základní školy Třebařov

Obvodní kolo ve florbalu v Moravské Třebové


obv-kolo-flor-2019-ilustr Na konci listopadu se v tělocvičně moravskotřebovského gymnázia uskutečnilo obvodní kolo ve florbalu v kategorii chlapců 8. a 9. ročníků.Naši školu reprezentovalo celkem 6 hráčů – Jiří Filipi, Marek Hradil, Filip Lušovjan, Marcel Marek, Filip Novotný a kapitán Sebastian Pospíšil.
V rámci odpoledního soutěžení jsme se postupně střetli s týmy ZŠ Kostelní, ZŠ Palackého a domácího Gymnázia. Přestože nás soupeři porazili (5:0, 1:0, 5:1), tak se nemusíme za předvedené výkony stydět. 
Výborně chytal brankář Sebastian Pospíšil, který si vysloužil pochvalu i od trenérů ostatních týmů. Jediný náš gól vstřelil Marek Hradil.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
 

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16