Logo základní školy Třebařov

Oblastní kolo v přespolním běhu


prespol-beh-2018-ilustr Skupina deseti žáků II. stupně v doprovodu paní asistentky Olgy Leinveberové a p. uč. Kolbábka vyrazila do Moravské Třebové na Křížový vrch, kde se každoročně koná běžecké klání v přespolním běhu. A letos jsme podali opravdu výborné výkony.

V závodní kategorii 6. a 7. tříd nastoupilo šest členů třebařovské výpravy. Zazářil zejména Jirka Filipi, který obsadil třetí místo z celkového počtu 27 běžců. Pepa Morávek se neztratil sedmou příčkou. Také ostatní borci (Filip Lušovjan, Petr Kovář, Marek Hradil a Sebastian Pospíšil) skvěle reprezentovali školu.

V kategorii 8. a 9. tříd exceloval Kuba Dvorský, který vyhrál stylem „uvázal jsem si čelenku, vystartoval jsem a už jsem nikoho neviděl“. Úžasný finiš předvedl Štěpán Krmela a zaslouženě vybojoval bronzovou pozici. Verča Hutirová (druhá) a Adéla Holčáková (třetí) zvolily opačnou taktiku než Kuba. Z pomalejšího začátku se postupně vypracovaly až na stupně vítězů.

Všem atletům moc děkujeme za účast v závodě a těm nejlepším gratulujeme k postupu do okresního kola v Poličce.

fotogalerie


Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16