Logo základní školy Třebařov

Oblastní kolo recitační soutěže


recit-sout-obl-kolo-2020-ilustr V úterý 18. 2. 2020 se vybraní žáci zúčastnili oblastního kola v recitační soutěži, které se konalo v Moravské Třebové.Za kategorii 0 soutěžili: Kristýna Košárková, Antonín Přikryl a Anna Leinveberová, 
kategorie I. : Tereza Berková, Josef Fojtík a Alžběta Hošková, 
kategorie II.: František Krmela, Leontýna Svobodová a Marie Fojtíková.

Porota vybrala 4 nejlepší výkony z každé kategorie. Mezi úspěšnými byla i jedna zástupkyně naší školy. Terezka Berková z 3. třídy bude tedy postupovat do okresního kola, na které se jistě velmi těší. 
Moc jí gratulujeme, přejeme mnoho úspěchů a děkujeme dalším žákům, kteří v této soutěži reprezentovali.

Mgr. Jana Sekaninová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16