Logo základní školy Třebařov

Nová družina B


nova-druz-b-2016-ilustr Začátkem měsíce února jsme začali nově vybavovat školní družinu B. Prioritou pro nás bylo zachovat prostor, ale zároveň družinu příjemně zútulnit.

Proto jsme volili kombinaci veselých barev, které navozují příjemnou atmosféru.

Nábytek je zhotoven na míru a kompletně vyměněný. Žáci tak mají dostatek úložného prostoru a přehled o tom, kde se co nachází. Pracovní stoly jsme volili tak, aby se s nimi dalo manipulovat podle potřeby.

Děti mohou v nové družině využívat počítač, u kterého mají polohovací židli, tabuli na fixy a dvě sedačky, které slouží k odpočinku. Vše podtrhuje pestrý koberec, který celou družinu provoněl ,,novotou“.

Připravila: Gabriela Konigová, Dis

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16