Logo základní školy Třebařov

Notebooky pro děti


ilustr-google-2021-ilustr Naší škole se podařilo zajistit notebooky z nadační sbírky „Notebooky pro distanční výuku dětí samoživitelů“. Organizátorkou a patronkou sbírky je paní Nora Fridrichová z ČT.google classroom Dva notebooky už jsou u dětí doma, na dva ještě čekáme. Je skvělé, že v této těžké době pandemie myslí lidé i na druhé. Zakládají a přispívají do sbírek, jako je tato a to mnohdy anonymně. Tímto chceme poděkovat především za děti a jejich rodiče všem, kteří na sbírce spolupracují a umožňují tím kvalitnější distanční vyučování Big grin

disnanc-foto

Zároveň jsme zažádali o volný internet od Tmobile. Žáci s horším připojením mají možnost rychlejšího přenosu dat bez sekání a výpadků při online hodinách. Akce už běží od podzimu a je prodloužena do března.

Ze školního vybavení jsme zapůjčili čtyři notebooky do rodin s více dětmi, nebo pro děti s horší technikou. Snažíme se o rovné podmínky všem našim žákům.


Za kolektiv ZŠ Olga Leinveberová.

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16