Logo základní školy Třebařov

Noční spaní ve školce


spani-ve skolce-2021-ilustr Přišel námi tak dlouho očekávaný den – středa 23. června a s ním „Noční spaní v mateřské škole“.Odpoledne jsme započali přivítáním dětí ve třídě, kde si děti nakreslily svá tajná přání a poté jsme se přesunuli na zahradu na opékání buřtů a hraní si na zahradě MŠ. Teplé odpoledne nám přálo, a proto jsme se mohly s dětmi zdržet u ohně o něco déle. Jako dezert dostaly děti nanuk a na závěr večera svá přání vhodily do ohně. My doufáme, že se všem přání splní.

Po příchodu do školky se děti převlékly do pyžamek, následovala pohádka a klidné uspávání dětí.
 
Noční spaní ve školce se nám moc líbilo, budeme se těšit příští rok a taky musíme poděkovat maminkám za výborné občerstvení – moc nám vše chutnalo.
 
 
 
 

Petra Krönerová, Eliška Prokopová, Jana Vystrčilová, Jaroslava Vičarová
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16