Logo základní školy Třebařov

Návštěva v DDM v Moravské Třebové


van-keram-dilna-2016-ilustr V úterý 17. ledna se děti z první a druhé třídy vydaly na výlet do DDM v Moravské Třebové. Pro děti byla připravena keramická dílna a lezení po umělé stěně.

v-ddm-mt-2017-o1 Na keramice si děti pod vedením paní Tauerové vyrobily krásné sněhuláčky, na kterých si vyzkoušely i glazování. Pod vedením pana Kobylky si vyzkoušely lezení po umělé horolezecké stěně. Pro většinu to bylo jejich „poprvé“ a i přesto to zvládli skvěle. Nejlepšími lezci se stali Vašík Sommer a Samanta Krátká z druhé třídy a Nelinka Udvarosová z první třídy.

Děkujeme za krásně strávené dopoledne a těšíme se na další návštěvu.


fotogalerie

 

 


Mgr. Renata Nečasová, Mgr. Marta Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16