Logo základní školy Třebařov

Návštěva dětí ze Starého Města


deti-zssm-2017-ilustr V úterý 23. 5. 2017 nás přijely navštívit děti ze ZŠ Staré Město. Žáky IV. a V. třídy s jejich pedagogickým doprovodem čekala nejprve prohlídka celé školy.

deti-zssm-2017-o1 Po seznamovací hře s našimi čtvrťáky a páťáky dostali všichni malé občerstvení.  Hlavní náplní tohoto dne bylo ovšem sportovní zápolení. Děti z obou škol nejprve vytvořily smíšená družstva a sehrály přátelský turnaj ve vybíjené. Volné chvíle mezi zápasy si vyplnily cvičením na strojích venkovní posilovny. Samotný závěr úterního dopoledne patřil utkání dobrovolníků ze Starého Města a Třebařova, ze kterého vítězně vzešel tým naší školy.

Setkání jsme si všichni užili a těšíme se, až si ho v příštím školním roce zopakujeme.

 

fotogalerie

 

 

Připravila: p. uč. B. Šrolová a L. Dosedělová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16