Logo základní školy Třebařov

Návštěva 1., 2., 3. a 4. třídy v DDM v Moravské Třebové


navst-ddm-mt-2017-ilustr S radostí jsme přijali pozvání do DDM s možností využití umělé lezecké stěny a výroby keramiky.

navst-ddm-mt-2017-o1 Místo stromu stěna, místo větví barevné úchyty, které tvoří cesty různé obtížnosti – právě na to se všichni těšili. Lezení je přirozený pohyb, proto mnozí lezli po stěně lehce jako po žebříku. Rozhodně všichni překonávali sami sebe, i když to některým tak dobře nešlo.

V keramické dílně se děti seznámily s postupem práce a následně vlastnoručně vyráběly vánoční či adventní svícny. Bylo pak na jejich kreativitě, jak si své dílko dozdobí. Všichni pracovali s velkým zaujetím a nadšením.
Děkujeme pracovníkům DDM za smysluplně strávené dopoledne.

fotogaleriePřipravila: p. uč. Marcela Maděrová


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16