Logo základní školy Třebařov

Naši noví prvňáčci


prvnacci-2015-ilustr V úterý 1. září přišlo do naší školy 19 nedočkavých prvňáčků. Pan ředitel Petr Šrol je slavnostně přivítal a pomocí kouzelného klíče odemkl školu. Ještě před vstupem do třídy čekal děti a jejich rodiče úkol – najít si svoji šatnovou skříňku, ve které nalezli první dáreček.

prvnacci-2015-o1

 Ve třídě nové žáčky pozdravil také pan starosta z Třebařova Josef Švichký, který dětem daroval pěknou knihu a reflexní pásky. Paní místostarostka z Rychnova na Moravě Hana Šmídová přinesla dětem krásná trička. Pro žáčky byly připraveny i další dárečky – medaile a sáček s bonbonky.

 

 

 prvnacci-2015-o2

 

 

Sladkou tečkou na konec byl slavnostní přípitek a muffinky.

Dětem a jejich rodičům přeji pohodový školní rok.

Připravila: Marta Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16