Logo základní školy Třebařov

MŠ na interaktivní tabuli


ms-inter-tabule-2015-ilustr V pátek 6. listopadu jsme se vydali do základní školy do EKO učebny. Děti se pohodlně usadily do relaxačních hrušek a zábavné učení mohlo začít. 

ms-inter-tabule-2015-o1 Procvičili jsme si na interaktivní tabuli pojmenování plodů podzimu, třídili jsme je podle toho, zda rostou na stromě nebo na keři. Vytleskávali jsme slabiky ve slově a graficky zaznamenávali jejich počet.
Využili jsme i naše oblíbené stránky www.toytheater.com, na kterých jsme si formou hry procvičili číselnou řadu a seznámili jsme se s číslicemi. Zazpívali jsme si anglické písničky a na závěr nesměla chybět krátká pohádka.

Děti byly moc šikovné, práce na interaktivní tabuli je jako vždy velmi zaujala a bavila.


fotogaleriePřipravila: Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16