MS 2018 ve florbale

florbal-ms-2018-ilustr V úterý 4. 12. 2018 jsme využili nabídku Českého florbalu navštívit zdarma vybrané zápasy na florbalovém mistrovství světa. To se konalo od 1. do 9. prosince v Praze v O2 aréně a Aréně Sparta.

My jsme se dostali do O2 arény na zápasy Austrálie – Thajsko a Slovensko – Singapur. Když jsme všichni (36 žáků 2. stupně a 5 pedagogů) prošli při vstupu do haly bezpečnostní kontrolou, vstoupili jsme do sportovního florbalového světa. Ten jsme si báječně užili. Fandili jsme, skandovali, zapojovali se do doprovodných akcí, ….

Svojí přítomností jsme přispěli k velké účasti (1. zápas – přes 6 tis., 2. zápas přes 5 tis. diváků).

Jsme velmi rádi, že nám byla tato možnost nabídnuta a že jsme mohli zažít pro někoho možná neopakovatelnou atmosféru, která panuje na velkých sportovních akcích.

Připravila: B. Šrolová a A. Kolomá