Logo základní školy Třebařov

Minifotbal a Přespolní běh


prespol-beh-2016-ilustr V září DDM Maják Moravská Třebová pořádal obvodní kola některých sportovních klání. Vybraní žáci třebařovské školy nechyběli na turnaji v malé kopané „Minifotbal IV. kategorie“ a běžeckém odpoledni „Přespolní běh“ na Křížovém vrchu.

Fotbalové soutěže se zúčastnila čtyři družstva: ZŠ Palackého, Gymnázium M. T., ZŠ Kostelní nám. a ZŠ Třebařov. Jednotlivé zápasy se odehrály systémem každý s každým. Vítězný tým ZŠ Palackého postoupil do okresního kola.

Naši hoši statečně bojovali, ale větší fotbalový um byl na straně soupeřů a všechny zápasy tým z Třebařova prohrál (1:4, 1:3, 0:7). Mezi střelce se zapsal Kuba Dvorský a Matěj Petr. Cenu fair play získal Jarda Sejbal za přiznání ruky v pokutovém území.

Výraznější úspěch zaznamenali atleti na Přespolním běhu. Klára Hanáková suverénně zvítězila v kategorii VIII. a IX. třídy v čase 5:58 a o půl minutu porazila další dívku v pořadí! Kuba Dvorský úspěšně zafinišoval o první místo v kategorii VI. a VII. třídy a vyhrál v čase 5:47. Oba úspěšní běžci postupují do okresního kola v Poličce. Dalším sedmi běžcům děkujeme za aktivní účast.

 

Připravil: p. uč. Filip Kolbábek

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16