Mikulášská nadílka - MŠ - 2015

ms-mikulas-2015-ilustr V pátek 4. 12. k nám do školky přišel na návštěvu Mikuláš. Děti ho nejdříve přivolaly společnou písničkou a pak už byl z dálky slyšet Mikulášův zvoneček.

ms-mikulas-2015-o1 Děti si ho pořádně prohlédly a čekaly, co se bude dít. Mikuláš si sebou donesl knihu hříchů, z které četl, v čem by se měly děti zlepšit, některé jenom chválil.
Děti slibovaly, že všechno dodrží a Mikuláš je upozornil, že na to dohlédne, jinak příští rok sebou vezme pekelnou posilu.

Všichni dostali nadílku a paní učitelky se těší, jak budou mít ve školce jenom samé hodné dětičky :-) Děkujeme panu Mikuláši za návštěvu a těšíme se na příští rok.

Připravila: Veronika Křivánková