Logo základní školy Třebařov

Masopust v ŠD B


masop-sdb-2020-ilustr Celý týden jsme se ve družině připravovali na páteční masopust. Hodně dětí přišlo 7. února v maskách – nechyběla např. nevěsta, smrťák, kočička, čarodějnice s čarodějem, mimino,…
Ostatní žáci měli alespoň škrabošky, které si během týdne vyrobili. Součástí oslav byly soutěže a pohybové hry, za které děti netradičně sbíraly razítka. Pobavili jsme se třeba při reji v maskách, děti hádaly představovaný kostým při soutěži „hádej, kdo jsem“, byla také oblíbená „židličkovaná“ a hra „hledej svoji rodinu“. Zakončením naší bujaré oslavy byla diskotéka.
Razítka, která děti sbíraly celý týden, mohly na konci reje směnit za drobné sladkosti v naší mimořádné směnárně. Každá maska byla odměněna cenou a diplomem.


fotogaleriePřipravila: Eva Chlupová, Lucie Dušková


Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16