Logo základní školy Třebařov

Malovaná cyklomapa „ Svitavsko dětem“


soutez-deti-detem-2021-ilustr CBS Nakladatelství s.r.o. Zlín připravuje malované cyklomapy určené především pro plánování výletů s dětmi na kole.Bylo nám nabídnuto, abychom se k projektu také připojili. Děti měly namalovat dominanty naší obce (zříceninu kláštera Koruna Panny Marie, kostel Nejsvětější Trojice, základní školu, obecní úřad).
Při distanční výuce byli osloveni žáci II. stupně, zda by se dobrovolně zapojili a libovolnou technikou některou z dominant namalovali. Nakonec se našlo 11 odvážlivců (ze 6. třídy Ella Sofie Čejková, Kateřina Grundová, František Krmela; ze 7. třídy Natália Hlubinková, Nikola Hudečková, Nicolas Zelenda; z 8. třídy Dorota Matoušů; z 9. třídy Veronika a Martina Šefčíkovy, Albína Novotná, Vojtěch Bazalka). Jejich obrázky již byly odeslány do nakladatelství, kde si z nich grafici vyberou ty, které se jim budou líbit.

Bližší informace o projektu se můžete dozvědět na těchto webových stránkách https://www.malovanemapy.cz/…omapa-detem/ .

Všechny zúčastněné děti dostanou dárek za účast, ale i vy budete mít možnost hlasovat a vybrat 3 nejhezčí obrázky, jejichž autoři získají hodnotnější ceny.

Způsob hlasování: Prohlédněte si všech 11 výtvorů a poté zašlete čísla tří obrázků, které se vám nejvíce líbily, a přidělte jim umístění (1. místo = 3 body, 2. místo = 2 body, 3. místo = 1 bod). Vaše hodnocení zašlete do 10. 2. 2021 na e-mail: barbora.srolova@seznam.cz.

Dětem za účast v projektu a vám všem, kteří se do hlasování zapojíte, moc děkujeme.


Přehled soutěžních obrázků


Připravila: B. Šrolová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16