Logo základní školy Třebařov

Listopad v ŠD B


listop-sdb-2018-ilustr Ani v listopadu školní družinka nezahálela. Kromě vycházek po okolí školy, čtení, kreslení, hraní her, jsme se také zúčastnili tvořivé soutěže o „nej… dýni“, ze které jsme si odnesli cenu a diplom.

Dále jsme si povídali o zajímavém projektu „jsem laskavec“, jehož hlavním tématem byly laskavosti a dobré skutky. To nás velmi inspirovalo, a proto jsme k této příležitosti upekli pečený čaj, nasušili křížaly a vyrobili lucerny. Všechny naše výrobky se budou prodávat na připravovaném vánočním jarmarku. Výdělek bychom chtěli věnovat na charitativní akci „Andělé pro Ukrajinu“ zaštítěnou hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým. Jsme velice rádi, že i naše družinka může přispět na dobrou věc.

fotogaleriePřipravila: Eva Chlupová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16