Logo základní školy Třebařov

Léto v lese - 2017


ms-leto-v-lese-2017-ilustr V rámci celoročního projektu ROK V LESE a s tématem Léto v lese jsme se vydali v úterý 27. června k myslivecké chatě do petrušovského lesa.

ms-leto-v-lese-2017-o1 Nasbírali jsme lesní plody – borůvky, listy malin, větvičky smrku, ze kterých jsme si v kotlíku uvařili čaj. Myslivci nás vyzkoušeli, jestli jsme si zapamatovali, co všechno jsme se naučili o lese. Také jsme si prohlédli velké mraveniště a řekli si spoustu zajímavostí o životě hmyzu. Nakonec jsme opekli párky a ochutnali výborný čaj, který jsme si připravili.
Děkujeme rodičům za pomoc při organizaci akce.
Myslivcům děkujeme za příjemně strávené dopoledne a přejeme jim spoustu loveckých zážitků.

 

fotogalerie

 

Připravila: Veronika Švichká

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16