Logo základní školy Třebařov

Letní příměstský tábor - 2017


lpt-2017-ilustr Letošní tábor s názvem Slavíme celý rok se konal v půlce prázdnin od 31.7. do 4.8. V průběhu pěti dní jsme oslavili Velikonoce, Halloween, Vánoce i narozeniny.

lpt-2017-o1 V pondělí jsme měli léto. Hráli jsme hry ve škole a vyrobili krásná táborová trička. V úterý přišel podzim. Halloweenská hra, jízda na koni a pečení čarodějnických prstíčků byly tím hlavním v našem podzimním táborovém dnu. Ve středu nastala zima a my jeli na celodenní výlet. Navštívili jsme Peklo v Čertovině u Hlinska a Horní Bradlo, kde se vyrábí vánoční ozdoby. Ve čtvrtek jsme si užili jaro. Těšili jsme se na slíbené překvapení. Hráli jsme velikonoční šipkovanou a došli až k bazénu, kde jsme se koupali a odpočívali celé odpoledne. A v pátek jsme slavili narozeniny. Den jsme strávili na střelnici v Moravské Třebové, připravili jsme výzdobu na párty a odpoledne dostali krásný dort.

lpt-2017-o2 Děkujeme obecním úřadům v Třebařově, Rychnově na Moravě a Koruně za finanční příspěvek. Také děkujeme OÚ v Rychnově za dovoz dětí, Sedlákovým za pomoc s odvozem a dort, Doležalovým za bazén, Tomášovi a Františkovi Přidalovým za střelnici, Zlatce Hradilové za koně a panu Pospíšilovi za odvoz.
Připravila: p. uč. Doležalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16