Logo základní školy Třebařov

Last day in London


londyn-4-den-2015-ilustr Dear readers, our trip to England has succesfully ended. The fourth article is written by Ondra Chlup. Ve čtvrtek jsme s Fandou, Milanem a Martinem vstávali v šest hodin ráno. 

Rodina nás vzbudila, abychom se nachystali. Bohužel pro ně jsme se nachystali už ve středu večer :D.
Ráno nás vzala rodina k autobusu. Tam jsme se s nimi rozloučili, nastoupili do autobusu a vyrazili na cestu. Když jsme byli v centru, vzala nás paní průvodkyně na London Eye. Kolo se točí rychlostí 0,09 km/h. Jízda trvala asi 30 minut. Potom nás paní průvodkyně provedla kolem Big Benu a budovy parlamentu k Westminsterskému opatství.
Nakonec jsme dostali rozchod na tři hodiny ve čtvrti Soho. S klukama jsme byli v KFC a pak pro suvenýry. Další půlhodinu jsme ale strávili čekáním na Zbyňka z Mesitu (střední škola, která jela s námi), protože ten se zamotal v uličkách a nemohl nás najít.
Když se Zbyněk našel, šli jsme na metro a pak do autobusu, kde jsem tento článek začal psát.

Ahoj, váš Ondřej Chlup.

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16