Logo základní školy Třebařov

Kreativní dílna – 3D pero


3d-modely-2018-ilustr V pátek 4. 5. navštívily naši školu lektorky z „šikovných výtvarníků“, aby si děti zkusily práci s 3D perem. Mohly si vyrobit motýlka, srdíčko nebo brýle.

3d-modely-2018-o1 3D pera pracují na stejném principu jako tavné lepicí pistole. Na jedné straně se vkládá do pera náplň – struna a pomocí tlačítka se vsunuje do těla 3D pera, kde dochází k jejímu natavení a hrotem ve špičce pera vytéká roztavená struna ven. Ta na vzduchu opět rychle tuhne, takže po přichycení základní stopy plastu na podložku lze hmotu vytahovat směrem do prostoru a kreslit tak i 3D objekty.

Děkujeme za finanční podporu SRPDŠ.


fotogalerie


Připravila: Marta Přidalová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16