Logo základní školy Třebařov

Krajské finále Pardubického kraje DSMC


kraj-fin-dsm-2016-ilustr Náš čtyřčlenný tým se v Pardubicích utkal s vítěznými týmy všech okresů našeho kraje v dopravní soutěži. A že to nebylo lehké.

kraj-fin-dsm-2016-o1 Test pravidel silničního provozu se doplňoval přímo na počítačích. Pět minut měl každý na projetí šesti stanovišť v předem určeném pořadí a bezchybnou jízdu na dopravním hřišti. Jízdu zručnosti absolvovali všichni soutěžící 2. kategorie s batohem na zádech se zátěží 3 kg. Překážky jako např. kolejnice, hrboly, jízda v kruhu, složený koridor nebo přenesení míčku přes zešikmené prkno nebyly vůbec jednoduché. Každý jednotlivec musel pokud možno bezchybně ošetřit zraněného figuranta. Cílem poslední disciplíny, práce s mapou, spočívalo v nalezení nejbezpečnější cesty z místa A do místa B buď jako chodec nebo cyklista.

Toto všechno museli naši borci – F. Perchlik, O. Chlup, T. Tichá a K. Hanáková zdolat. Snažili se, a proto si zasloužili krásné 3. místo.

Gratulujeme!!!!!

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy.


fotogaleriePřipravila p. uč. M. Maděrová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16