Logo základní školy Třebařov

Kdo si hraje, nezlobí


kdo-si-hraje-2019-ilustr Ve středu 11. 12. proběhla na naší škole zábavná vánoční soutěž: Kdo si hraje, nezlobí. Soutěžit mohly děti od třetí do páté třídy v tříčlenných družstvech.Jejich prvním úkolem bylo poznávání předmětů. I s využitím nápovědy se některým nepodařilo správně odpovědět. Mezi záhadné předměty patřila zarážka na knihy, loupač na citrusové plody, sítko na sypaný čaj, rozlišovač na skleničky, bezpečnostní plomba kamionu, odstraňovač melounových pecek nebo louskáček na ořechy.

Druhým úkolem byla pantomima. Třetí část obsahovala otázky s vánoční tématikou a byla připravena podle soutěže Co na to Češi? Zde mohly týmy získat nejvíce bodů.

Na třetím místě se umístilo družstvo ve složení Jáchymek Švec, Honzík Zobač a Pavlík Sedlák. Druhá příčka patřila Pavlínce Novotné, Kamilce Peškové a Haničce Kytlicové. A nejlépe se umístila děvčata Maruška Frischová, Terezka Berková a Leontýnka Svobodová.

Soutěžní odpoledne proběhlo v příjemné atmosféře a všichni jsme si to pořádně užili.
 
 
 
 
 

Mgr. Renata Nečasová, Mgr. Jana Sekaninová a Mgr. Marta Přidalová
Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16