Karneval v ŠD B

karneval-sdb-2019-ilustr V pátek 22. února proběhl ve školní družině maškarní ples. Žáci se na tuto událost velice těšili a dokonce si sami připravovali škrabošky. Změnili se v různá zvířátka, skřítky, kostlivce, piráty. Každá maska byla odměněna.

Celé odpoledne soutěžili, zahráli si např. na Otesánka, mumii nebo tančili novinový tanec, kdy taneční pár musel tancovat na kusu novin, ze kterého nesměl přešlápnout. Aby to bylo ještě těžší, jejich „taneční parket“ se s každou písní zmenšoval. Tato hra měla obzvláště velký úspěch. Součástí plesu byl i malý obchůdek, kde byla možnost zakoupit si i nějakou tu sladkůstku.

Myslím si, že děti se báječně bavily, což můžete posoudit podle přiložených fotografií.

Připravila: Eva Chlupová