Logo základní školy Třebařov

KARNEVAL V MŠ - 2017


ms-karneval-2017-ilustr Ve čtvrtek 16. února se v naší mateřské škole uskutečnil KARNEVAL. Děti si ráno přinesly krásné kostýmy a masky.

ms-karneval-2017-o1 Bylo tu hodně princezen, princů, pirát, baletka, mušketýr, upír, bílá paní, medvídek a spoustu dalších. Nejdříve se děti představily v roli masek společným tanečkem. Následovaly karnevalové soutěže – hod na šaška a kužely. Také jsme se společně vyfotili a tečkou za příjemně stráveným dopolednem byla sladká odměna. Děti ještě dostaly na památku diplom, frkačku a sladkosti. Děkujeme rodičům za přípravu krásných masek.

Karneval jsme si společně užili a těšíme se na další akci ve školce.


fotogalerieVeronika Křivánková a Olga Knápková

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16