Logo základní školy Třebařov

Karneval 2021


karneval-2021-ilustr Na konci února jsme mohli ve škole potkat čarodějnice, rytíře, kostlivce, kovbojku, kočičky, Hulka, želvu nebo třeba hawajanku. Děti z první třídy totiž měly karneval.Dopoledne je čekal karnevalový Kahoot, kde si děti procvičovaly čtení s porozuměním. Společně s klaunem počítaly příklady a psaly. Čekalo je také karnevalové tvoření. Z pet lahví si udělaly krásné šašky, kteří zdobí chodbu školy. Bavilo je také, když svou fotku změnily na klauna.

Program pokračoval i odpoledne ve školní družině A. Děti si zatancovaly a měly možnost si zakoupit občerstvení. Chybět nemohly ani oblíbené zábavné hry a soutěže o ceny.

Vyhlášeny a odměněny byly tři nejhezčí karnevalové kostýmy, sladkou odměnu ale získaly všechny převlečené děti.

Akce se zdařila a prvňáčci byli spokojení.

Fotografie – karneval


Olga Knápková, Marta P

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16