Logo základní školy Třebařov

Ježíšek a vánoční besídka - 2018


jezisekl-besidka-ms-2018-ilustr Ve čtvrtek 13. prosince jsme se už od samého rána nemohli dočkat Ježíška. Otevřeli jsme okno a netrpělivě čekali, jestli nám nadělí nějaké dárečky. Za chvilku zazvonil zvoneček a pod stromečkem byla hromada dárečků, se kterými si děti s nadšením pohrály.

jezisekl-besidka-ms-2018-o1 Odpoledne se přišli podívat rodiče a rodinní příslušníci na vystoupení dětí – vánoční besídku.

Děti společně zazpívaly písničku o Mikulášovi, zarecitovaly básničky o čertech, zazpívaly písničky s hudebním doprovodem na roury BOBOTUBES. Také nám zatancovaly na známé písně jako Macarena nebo Lambáda. Malé děti přednesly básně s pohybem, zazpívaly a zahrály na ozvučná dřívka písničku Sněží. Velké děti nám zatančily na písničky od Míši Růžičkové a zahrály nám na flétnu. Děti, které navštěvují hudebně-pohybový kroužek, nám předvedly, jaký taneček se naučily. Nechyběla ani pohádka, kde vystoupil vlk, kůzlátka a kovář. Na závěr jsme si zazpívali písničku Narodil se Kristus Pán.

Po skončení besídky děti ukázaly rodičům dárky, které dostaly od Ježíška pod stromeček a společně si pohráli. Při odchodu děti obdarovaly své rodiče ručně vyrobeným dárečkem.

fotogalerie
Kolektiv mateřské školy všem přeje krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku 2019 přejeme pevné zdraví a štěstí.

Jana Vystrčilová, Petra Krönerová, Veronika Švichká, Jaroslava Vičarová

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16