Logo základní školy Třebařov

Interaktivní výstava prostorového vidění


interakt-vyst-2017-ilustr Celá škola se 29. března vydala do 3D kina. Nemuseli jsme chodit nikam daleko, jen jsme se přemístili do tělocvičny. Tam už na nás čekalo improvizované kino s velkým plátnem.

interakt-vyst-2017-o1 Nejprve jsme byli seznámeni s principem 3D. Potom jsme se díky 3D brýlím ponořili pod hladinu oceánu, abychom si prohlédli podmořský svět.

V šatně tělocvičny na nás čekala výstava, na které jsme si po skupinkách mohli prohlédnout prostorové fotografie, zjednodušenou verzi hologramu, virtuální brýle a prostorové video. Vše jsme si prakticky vyzkoušeli, nejvíce nás asi bavily virtuální brýle. Po celou dobu byl v tělocvičně puštěn film ve 3D.

Díky možnosti praktického vyzkoušení exponátů se nám tato výstava, poodhalující tajemství třetího rozměru, moc líbila.


fotogaleriePřipravila: Alena Kolomá

Design by: P. Újezdský UJOSOFT (bobobubo) © 08/2015       Stránky běží na RS 2013–01–16